Bayanlar seks partnerinden ne isterler

çoğumuz seks hakkındaki konuşmaktan, kendimizinkinden daha ilginç hissediyorum. Aslına bakarsak, pek çok çift konudan kaçınıyor, diyor kentucky üniversitesi’nden cinsellik araştırmacısı kristen mark. Sonuç olarak, çuvalda yatmış olduğunız ferdin gerçekte ne istediği yada ne istemediği hakkındaki hiçbir fikriniz olmayabilir.Ikinize de yardım etmek için 20 hanıma yatakta gizlice ne istediklerini sorduk. Bu istekleri aklınızda bulundurun; eşinizin de arzuladığı şeyi bulabilirsiniz. (sohbeti başlatmak için, eşinizle seks hakkındaki nasıl mevzuşulur? Konusundaki bu dahi tavsiyesine uyun.)

çok kibar olmayın
Ona şaplak at. Onu bağla. Onu duvara sabitleyin. Sorguladığımız kadınların birçoğu özel olarak daha sert cinsellik yapmak istiyor.

“eşimin daha agresif olmasını isterim!” diyor bir eş. “kamçılardan, zincirlerden ve 50 tondan bahsetmiyorum, fakat biraz daha kaba ve daha otoriter”.

Bazı kadınlar testü bırakmayı hayal ediyor, çünkü bütün gün sorumlu oldukları için, philadelphia’daki lisanslı bir psikolog ve cinsellik terapisti ve cinsel ecstasy’nin sırları’nın yazarı olan arlene goldman. “gitmesine izin vermek ve kararları vermemek bir başlangıç ​​olabilir” diyor.

Ek olarak, sonrasında ne olacağını bilmeme beklentisi de sıcak. Goldman, “sex, acele ile alakalı ve uzun zaman aynı partnere sahip olduğunuzda, ciddiyet ve gerginlik kayboluyor” diyor. “risk almak ve tutkuyu geri getirmek mükemmel.”

Tekrar de, porno tarzı tahakkümünü hiç bir yerde yaymayın. Her kadının işi değil. Onu neyin açacağını bulmaya başlayın – hemen sonra tapuda verdiği tepkilere dikkat edin.

Dışarıya çıkar
 bir kadın “erkek arkadaşım yatak odasının dışındaki yerlerde işe başladığında onu seviyorum” diye itiraf ediyor. “bunlar en fazla aleni olduğum zamanlar.”

Alakalı: riskli cinsi trend daha çok çift çalışıyor.

Goldman, beklenmedik bir yerde bir hamle yapmanın onun ilgisini çektiğini gösterir – ancak cinsellik yapmak istediğini değil. Ek olarak, halka açıksanız ve tapuyu hemen yapamıyorsanız, daha sonraları için büyük bir tansiyon yapıtr.

Hareketin: onu mutfakta öp, bir partide onu sıkıca tut veya odana giderken asansördeyken ona tam olarak ne yapmak istediğini söyleki.

Yapay penis korkma
Anketimize bakılırsa, bazı hanımefendiler gizlice yatak odasına daha çok oyuncak dahil etmek istiyor. Bir katılımcı, “güçlü bir klitoris ihtarcısı ya da arka kapıma girme yollarını yavaşça bulabilen bir takım boncuk gibi şeyleri seviyorum” diyor.

Diyarbakır’da resmi bir evlilik ve aile terapisti ve she comes first’ün yazarı olan ian kerner, oyuncaklar onun için doruğa ulaşmanın hızlı bir yolu olabilir. “bir çok cinsi pozisyon klitorise yalnızca bazen vuruyor veya tamamen özlüyor” diyor. “bir vibratör sürekli, kontrollü, direkt stimülasyon sağlayabilir.”

Ek olarak, yeni bir şeyler tecrübe etmek hiç acı vermez: araştırmalar, yatak odasına karışan hanımefendilerın doruğa çıkma ihtimalinin daha yüksek olduğunu göstermektedir.

Nereden başlamış olacağınızdan güvenli değilseniz, burada önerilen seçeneklere göz atın: erkekler için en iyi 11 cinsellik oyuncakları.

Bitiş çizgisine koşmayın
Bayanların sevişmeyi sevmiş olduğini esasen biliyorsunuz ki – sadece birkaç bayan bizlere bir önce gelenlerden daha fazlasını istediklerini söylüyor. Bir bile bunun için bir terim icat etti: ön sevişme.

Bir kadın “sevinçli bir şekilde adam dostumın boynumu, omuzlarımı ve midemi saatlerce öpmesine izin verdim, ancak dakikalar içinde düşük erojen bölgelerime taşınmaya meyilli” diyor.

Bir diğer katılımcı şöyle açıklıyor: “bir anlık açma / kapama düğmesi benzer biçimde olmak yerine, benim için sex ideal olarak yine odaklanmaya sarılmayı, sonra bir sürü ön sevişmeyi, sonrasında ön sevişmeyi, daha sonra ön sevişmeyi içerir. Orgazm olmak için daha fazla zamana ihtiyacım var. ”

(haklı. Araştırmalar, kadınların doruğa ulaşmak için 45 dakikaya kadar kandırmaya ihtiyaç duyabileceklerini gösteriyor. Onu oraya iyi mi götüreceğine dair adım adım talimatlar için, bir kadını iyi mi zevk vereceğinizi inceleyin.)

Cinsiyetin her aşamasında harcayacağınız zaman için belirlenmiş bir süre yoktur – ancak kayışın dibine bir çizgiden kaçınmaya çalışın. Kerner, vücut ksıcaklıkmlarında oyalandığınızda ara sıra şehir merkezindeki yolda dikkatsizlik edersiniz (boynu, kulak memeleri, omuzlar ve sırt).

5 Ağustos 2019 15:07